Zaterdagselectie v.v. Helpman zoekt nieuwe trainer voor seizoen 2022-2023

De zaterdagselectie komt dit seizoen uit in de 3e klasse C van district Noord. De huidige trainer, Sven de Haan, vertrekt na dit seizoen omdat hij onlangs is aangenomen voor een UEFA-cursus. De spelers hopen op een trainer die ambitieus is en leuke trainingen geeft.

De vereniging Helpman kenmerkt zich als ‘Club voor het leven’ met zeer betrokken leden waar prestatie en plezier hand in hand lopen, maar waar de club van de eerste selectie verwacht: ambitieus en zo hoog mogelijk. Komend seizoen wil de selectie meespelen om de bovenste plekken. Naast ambitie vindt de selectie gezelligheid belangrijk en na afloop samen gezellig na te zitten.

Helpman nodigt de trainer die zich herkent in de profielschets uit om te reageren met een motivatiebrief en curriculum vitae. Deze kan gemaild worden naar: secretaris@vvhelpman.nl.

Naast een trainer voor de eerste selectie is ook zaterdag 2 op zoek naar een trainer. Hierbij wordt gezocht naar iemand die minstens één keer per week training geeft en aanwezig is bij de wedstrijden op zaterdag. Mocht een samenwerkend duo zich willen opgeven voor de twee vacatures (zaterdag 1 en zaterdag 2), dan is dat mogelijk: VV Helpman ziet graag dat de trainers van het eerste en tweede nauw contact hebben.

Reacties graag vóór 20 april 2022.

 

Profielschets trainer 1e senioren heren team v.v.Helpman                                             

 

Voetbaltechnisch

 • De trainer verzorgt goede, gevarieerde, uitdagende en wedstrijdgerichte trainingen;
 • Hij is in staat zijn om middels trainingen en wedstrijden, spelers individueel beter te maken en de teamprestatie te optimaliseren.

 

Voetbaltactisch

 • De trainer komt in met het beschikbare spelers potentieel tot een logisch én evenwichtig spelconcept;
 • Hij grijpt tijdens wedstrijden in als het technisch en/of tactisch niet naar wens verloopt.

 

Coaching

 • De coaching vindt plaats op teamniveau, maar ook op individueel niveau (situatief, waar nodig).

 

 

Communicatie, organisatie en de rol van de trainer

 

 • De trainer bouwt een goede relatie met spelers, staf, trainer 2e elftal, keeperstrainer, TC en bestuur met het oog op een open, eerlijke en directe communicatie;
 • Binnen het groepsgebeuren vinden regelmatig teamgesprekken en individuele gesprekken plaats met spelers;
 • Je bent aanspreekbaar op niet nagekomen afspraken of miscommunicatie;
 • Talentvolle jeugdspelers moeten, als zij dit willen, betrokken worden bij de selectie (clubbelang). Over de mate waarin dit gebeurt en de manier waarop dit plaats zal vinden, vindt afstemming plaats met betrokken spelers, de TC en de trainers van de betrokken jeugdteams. Het bezoeken van jeugdwedstrijden hoort hier ook bij;
 • De trainer vertegenwoordigt de club en de selectie van Helpman, zowel intern en extern;
 • De trainer heeft tot doel om spelers, trainersstaf en zichzelf verder te ontwikkelen;
 • De coaching en trainingsstijl van de trainer is ambitieus en gedreven, met oog voor maximale intensiteit en mogelijkheden binnen de groep;
 • De trainer heeft ervaring om met een jonge spelers te werken en probeert hier het maximale uit te halen.

 

Opleidingseisen

 • De trainer moet in het bezit zijn van minimaal UEFA B /TC2 en heeft bij voorkeur ervaring op het gebied van coaching, begeleiding en training van 1e