Zaterdag 1 speelt gelijk tegen 1e klasser ON.

Op een nat, koud en winderig sportpark Coendersborg speelde Zaterdag 1 de eerste oefenwedstrijd in het jaar 2023. In verband met fitheid en afwezigheid van meerdere spelers bij beide teams werd er 2x 35 minuten gespeeld. Helpman kon de eerste helft aardig meekomen tegen de thuisploeg. Door compact en gedreven te spelen maakten de blauw/witten het de tegenstander zo lastig dat die weinig uitgespeelde kansen creëerden. Enige minpuntje in de eerste helft was het uitvallen al na 8 minuten van Wieger Bus met een schouderblessure. Vlak voor rust leek ON toch op voorsprong te komen. Echter een “glanzparade” van Rob Holscher hield de ruststand op 0-0.

Na rust eerst nog dezelfde spelers op het veld.
Waarbij na een tijdje vier wissels plaatsvonden. Het spel werd er wel wat rommeliger van en ON drukte steeds meer. Echter uit een van de spaarzame omschakelingen scoorde Rune Pronk verrassend de 0-1.
Vlak voor tijd maakte Oranje Nassau de meer dan terechte gelijkmaker. En bij deze score bleef het ook.
Al met al een leuke oefenpot om de tweede helft van het seizoen nee te beginnen.

HT