Zaterdag 1 juli: seizoensafsluiting voor senioren en vrijwilligers

Hallo helpernezen,

Het einde van het seizoen is weer in zicht en dat betekent maar een ding: een seizoensafsluiting, speciaal voor onze senioren teams en vrijwilligers! Op 1 juli sluiten wij samen het seizoen van 2022/2023 af met een mooi feestje.

We beginnen de dag weer als van ouds met een mixtoernooi om 15:00! Hierbij graag om 14:30 aanwezig en aanmelden kan via Inge Moltmaker, 0625268116. We verwachten een grote opkomst zowel qua spelers als publiek.

Vervolgens maken we er met zijn allen een leuk feestje van met eten en muziek met DJ Yawix. Drinken zal vandaag op een tarief zijn van euroknallers; Bier / wijn / fris 1 euro en mixdrankjes 2 euro!!!
Aanmelden voor het eten kan bij Jan Wegenaar tm 26 juni : +31 6 18 36 85 13

Om het feest te laten slagen hebben we nog wat mensen nodig die bardienst kunnen draaien. Opgeven kan via Inge Moltmaker.

Tot dan!!
#clubvoorhetleven