Zaterdag 1 april Borger JO17-1 – Helpman JO17-1

Helpman 17-1 speelt vandaag uit om 9 uur tegen Borger 17-1.

Iedereen had moeite met de vertrektijd van half acht. We waren om acht uur in Borger en de wedstrijd begon om negen uur op een ontzettend slecht veld. De eerste minuut was er een grote kans van Sam maar hij werd onderuit gehaald door een verdediger van Borger. Geen kaart en geen penalty terwijl dit het wel had moeten zijn. Helpman had best wel wat corners en kansen in de eerste helft maar geen goal.

Na 13 minuten spelen in de tweede helft gaf Boris een mooie voorzet op Sam die met een volley goed raak schoot. Verder gebeurde er niets bijzonders los van kansen van beide ploegen.

Een terechte overwinning richting het kampioenschap.

Opstelling 1-4-3-3
Luca Jan Sam
(40′ Wytze)
(57′ Tijn)
Lars © Marnix
(57′ Tomas)
Otto
Boris Bart Mart Ivar
(57′ Wytze) (57′ Marnix) (40′ Ivar) (40′ Sebastiaan)
Dilan
Bank: Tomas, Tijn, Sebastiaan & Wytze

Luca

Fotograaf: Vibeke

  v