Winsum JO13-2 – Helpman JO13-4

Vandaag stond om 8.45 uur de uitwedstrijd Winsum jo13-2g tegen Helpman jo13-4 op het programma. Er werd best goed overgespeeld. Je ziet echt dat ze stappen maken in het samenspel. De eerste helft waren we net niet scherp genoeg waardoor de ruststand 7-1 was. De goal werd door gemaakt door Yara. Een fantastische corner die met een mooie krul het doel in ging.  Na de rust stonden we beter en kregen we ook meer kansen. De eindstand werd 10-1. Na afloop kreeg ons team een mooi compliment van de afdeling opleiding van Winsum. Het was hun opgevallen dat ons team ondanks dat ze achter kwamen te staan zo positief bleef voetballen, dat ze bleven overspelen en elkaar bleven coachen. Een super mooi compliment voor ons team, trainer en coach.

 

Namens een trotse supporter,

Sandra Wieringa