Willem Gootjes kiest voor ‘gezellig en ambitieus’ Helpman zaterdag 1

HAREN - Voetbal, Presentatie Be Quick, Derde Divisie, seizoen 2017-2018, 04-07-2018, Willem Gootjes

In navolging van Rick Heim en Jorin Keekstra heeft Helpman zaterdag 1 de derde versterking voor komend seizoen binnen. Ook Willem Gootjes maakt de overstap van de zondagselectie van Be Quick 1887 naar de buren van vv Helpman.

Willem is een complete middenvelder die op elke positie in deze linie uit de voeten kan. Willem heeft de gehele jeugdopleiding van FC Groningen doorlopen en hij speelde ook nog voor Cambuur. Willem kwam uit voor verschillende nationaal vertegenwoordigende elftallen. Zo speelde Willem voor Oranje onder de 15 en Oranje onder de 17. Mede door blessureleed is een carrière als profvoetballer er niet van gekomen.

Nu kiest Willem voor een combinatie van ambitie en gezelligheid bij vv Helpman zaterdag 1. ‘Ik verheug me op voetballen in een leuk, jong en kwalitatief sterk team.’