Wedstrijdverslag WVV JO17-1 – Helpman JO17-1

Het is dinsdag avond en we spelen om 19:30 een wedstrijd tegen WVV. Minne doet mee dankzij de vele blessures. We verzamelen bij de tinq en vertrekken koukleument naar Winschoten. Het begin van de wedstrijd verloopt slordig. We zijn niet scherp en dat lijdt al in de vierde minuut tot de eerste tegen goal. Gelukkig weten we na het slordige begin toch kansen te creëren ze worden er allen niet ingeschopt. In de 26ste minuut ligt na de 2de kans van WVV de 2-0 erin. Bram legt 5 minuten na de 2-0 onze eerste en enige goal erin op aangeven van Ryan. Toch gaan we met een 3-1 achterstand de rust in. Na de rust verandert er niet veel. We creëren goeie kansen maar maken ze niet af. WVV maakt de 5de en 6de goal na slordig opbouwen van achteruit. De wedstrijd wordt met 5-1 verloren en we doen onszelf te kort gezien de wedstrijd.

opstelling 1-4-4-2
Ryan Bram
(40′ Tijn)
(67′ Ryan)
Lars
(34′ Minne)
Minne Wen ©
(34′ Wytze) (67′ Ivar)
Sam
Abel Mart Mathijs Ivar
(34 Lars 2e ©) (62′ Mart) (67′ Tijn)
Sven
Bank: Tijn & Wytze
Geblesseerd: Marnix (last van rug) & Otto (hoofdpijn)
Afwezig: Bart (Quarantaine)
Extra: Minne (JO19-1)

 

Mathijs Keun

Fotograaf: Jouke van der Zee