Wedstrijdverslag WVV JO13-1 – Helpman JO13-1

Ons team kende door de start van de herfstvakantie enkele afwezigen, gelukkig konden wij beroep doen op Wytze, Rutger en Lars, hartelijk dank voor jullie aanwezigheid en inzet boys. Helpman begon ronduit slap aan de wedstrijd. Wat in de 4e minuut al resulteerde in een 1-0 achterstand.  Een fel en degelijk spelend WVV zocht direct naar nog een goal , in de zesde minuut was het alweer raak. Helpman kwam deze klap niet meer te boven en de 3-0 in de 14e minuut was een feit. Na deze goal begon Helpman wat beter te voetballen en kwam zelf tot een enkele kans. De verdediging hield zich in deze fase staande en de 3-0 was dan ook de rust stand.

Vol goede moed kwam JO13-1 het veld weer op en probeerde er de tweede helft er wat van te maken. Dit lukte aardig wat resulteerde in een goede kans, helaas belande de bal net naast de paal. Deze fase gaf de ruim aanwezige supportersschare uit Groningen weer moed en deze ging weer als vanouds achter hun ploeg staan.. Helaas was Helpman toch niet tegen de scoringsdrift van WVV gewapend, de 4,5,6 en zelfs nog de 7-0 waren een feit. WVV was een prima ploeg maar op deze wijze met zulke cijfers verliezen was niet nodig. Deze week de rug weer rechten en volgend weekend vol gas tegen Appingedam laten zien wat jullie in huis hebben. Samen als team er voor willen gaan.

Chris Westerhoff

Fotograaf: Eldert van Wijngaarden