Wedstrijdverslag Wildervank JO17-1 – Helpman JO17-1

Vandaag speelde Helpman JO17-1 uit tegen Wildervank. Het was mooi weer dus tijd voor een mooi potje voetbal. Dit lukte alleen de eerste helft niet echt. We zaten er niet lekker in en speelden misschien wel de slechtste helft van het seizoen. In de rust was Berend dan ook erg ontevreden. We waren te slap en te nonchalant. Dit moest in de tweede helft anders. En dat gebeurde ook. Helpman creëerde meer kansen en kwam steeds dichterbij de 0-1. Deze viel dan ook in de 60ste minuut door een mooi genomen vrije trap van Lars. We hadden in de tweede helft meer controle over de wedstrijd en kregen meer kansen. In de 71steminuut kregen we een penalty alleen deze werd helaas gemist door Lars. In de 73ste minuut zette Dilan met een mooie lange bal Jan een op een met de keeper en hij schoot hem mooi in de lange hoek. Een minuut later was het alweer raak. Na een mooie steekbal van Lars schoot Jan de bal er in twee keer in. En zo stond het 0-3 wat ook de uitslag was. En zo is Helpman weer een stap dichterbij het kampioenschap.

 

Opstelling 1-4-4-2 (1e helft)
Wytze Lars ©
Marnix
Ivar Tomas
Otto
Boris Bart Mart Sebastiaan
Dilan
Bank: Jan, Sam & Tijn
Opstelling 1-4-3-3 (2e helft)
Tijn Jan Sam
Tomas Lars ©
(72′ Marnix)
Otto
Boris Bart Mart Sebastiaan
(59′ Wytze)
Dilan
Bank: Bart, Marnix & Wytze
Afwezig: Luca (Ziek)

 

Sam Terpstra

Fotograaf: Roland Bos