Wedstrijdverslag velocitas 17-3 – helpman 17-4 eindstand 1-5

We begonnen niet scherp aan de wedstrijd waardoor er teveel ruimte kwam wat resulteerde in een 1-0 achterstand.  Na een paar aanpassingen stonden we beter en scoorden we de gelijkmaker.  Voor de rust nog een paar mooie acties gezien en een goede goal. Rust 1-2.

De 2e helft begonnen we direct goed en viel de 1-3 al snel. De spirit kwam er steeds meer in waardoor er meer overgespeeld werd in plaats van dat er steeds de lange bal gespeeld werd. De aanvallers waren goed op schot waardoor er ook de 1-4 en de 1-5 viel. Er waren in de hele wedstrijd wel kansen voor de tegenstander maar Thomas (debuut als reserve keeper) keepte zeer goed.

Het was een fysiek zware wedstrijd met een goed resultaat.  Echt teamwerk!

Doelpuntenmakers: Wille, Sen, Rens, Jaydon 2x

Sandra Wieringa
Teammanager JO17-4