Wedstrijdverslag Stadskanaal JO17-1 – Helpman JO17-1

Op een vroege zaterdagochtend in Stadskanaal begon om half elf de wedstrijd tussen Stadskanaal 17-1 en Helpman 17-1. De nummer 2 tegen de nummer 1. Als Helpman wint, is het kampioenschap zowat binnen, als Stadskanaal wint, kunnen ze de competitie nog spannend maken.

 

In het begin van de wedstrijd waren Stadskanaal en Helpman gelijkwaardig, met kansen aan beide kanten. In de twaalfde minuut maakte Sam echter de 0-1 voor Helpman, en nadat Jan een paar minuten later de 0-2 binnenschoot, was de wedstrijd eigenlijk al beslist. Helpman speelde echt heel goed, en Stadskanaal had niks meer in de melk te brokkelen. Vlak voor rust maakte Lars de derde voor Helpman en we gingen comfortabel rusten.

 

In de tweede helft werden we iets slordiger, net als Stadskanaal, maar we bleven scoren. Jan maakte de vierde, de vijfde, de zesde, en vlak voor tijd, de zevende goal. Hij mag Marnix wel heel dankbaar zijn, aangezien die een paar mooie assists op hem gaf. Jan zijn mooiste actie waarbij die 5 man voorbij speelde maakte hij helaas niet af. Dat maakt voor de stand niks uit, want na deze niks-aan-de-hand wedstrijd staat Helpman 7 punten los van de concurrentie en kunnen we ons gaan opmaken voor het kampioensfeest!

 

Scoreverloop: 12’ 0-1 Sam (-),  22’ 0-2 Jan (Bart), 40’ 0-3 Lars (Sam), 44’ 0-4 Jan (Marnix), 61’ 0-5 Jan (Marnix), 66’ 0-6 Jan (Marnix) 80+1’ 0-7 Jan (Marnix)

 

Lang kunnen we niet van de overwinning genieten. Dinsdag om 20.00 uur hebben we weer een wedstrijd. Dan spelen we om 20.00 uur thuis tegen LEO Loon JO17-1.

 

Opstelling 1-4-3-3
Luca Jan Sam
(46′ Tijn)
Tomas Lars ©
(40′ Otto) (46′ Sam)
Marnix
Boris Bart Mart Sebastiaan
(46′ Wytze) (40′ Ivar 2e ©) (66′ Ivar)
(66′ Lars)
Dilan
Bank: Ivar, Otto, Tijn & Wytze

 

Otto Kruijff