Wedstrijdverslag SJO Coendersborg JO17-1 – Helpman JO17-1

Wedstrijdverslag SJO Coendersborg JO17-1 – Helpman JO17-1

 

Helpman begint de wedstrijd goed, en Helpman heeft al gelijk een paar kansen. De 0-1 valt pas later in de 21e minuut van de doelpuntenmaker Tijn. Door een goed en hard schoot van Lars komt Helpman op 0-2 in de 40e minuut.

De tweede helft begint Helpman erg sterk. Daardoor scoort Luca een heel mooi doelpunt op aangeven van Sebastiaan. Helpman verzwakt wat, en krijgt een doelpunt tegen. Na dit tegen doelpunt gaat Helpman minder goed voetballen. Maar uiteindelijk wint Helpman met 1-3!

Opstelling 1-4-3-3
Luca Tijn Ryan
(62′ Ryan) (28′ Wytze)
(77′ Wytze) (77′ Ryan)
Lars © Tomas
(28′ Marnix)
Otto
Boris Ivar Bart Sebastiaan
(68′ Ivar) (68′ Bart) (40′ Mart) (62′ Tomas)
Dilan
Bank: Marnix, Mart & Wytze
Geblesseerd: Sam (lies)
Afwezig: Jan

Ivar Pronk

Fotograaf: Jouke van der Zee