Wedstrijdverslag HS 88 jo15-1 tegen Helpman jo15-1

Om 10:45 begon de wedstrijd nadat we een vrij korte warming up hadden gehad, omdat we een hele wandeling naar het veld moesten maken.

We begonnen heel goed en in de zevende minuut maakte Otto een goal nadat de keeper had gered op het schot van Lars. Doordat Lars uit een corner op de paal kopte, kon Tijn 6 minuten later uit de kluts raakkoppen. Helaas ging het daarna bergafwaarts en binnen een mum van tijd stond Hs 88 met 3-2 voor. Met deze stand gingen wij ook de rust in.

Met frisse moed en na de aanmoedigingen van Martens moeder te hebben gehoord, begonnen we aan de tweede helft. We kregen een aantal kansjes, maar het lukte ons niet vaak om door de verdediging te komen. HS 88 lukte dat echter wel, en ze scoorden nog twee keer. De eindstand: 5-2. Dit had makkelijk 10-2 kunnen zijn, maar gelukkig is onze keeper Dylan, een keeper van hoge kwaliteit. Teleurgesteld maar alles gegeven, verlieten het pollenveld

 

opstelling 1-4-3-3
Tijn Luca Sam
(21′ Wytze) (49′ Tijn) (49′ Wytze)
(49′ Ivar)
Lars Ivar
(21′ Tomas)
Otto ©
Wytze Marnix Bart Mart
(21′ Paula) (29′ Mart) (29′ Sebastiaan)
(52′ Bart)
Dilan
Bank: Paula, Sebastiaan, Tomas, Wessel

 

Otto Kruijff

Fotograaf: Sam Timmermans