Wedstrijdverslag Helpman JO17-1 – Wildervank JO17-1

Daar stonden we weer, op V.V. Helpman tegen dezelfde ploeg als 4 dagen geleden: Wildervank. De omstandigheden zaten niet heel erg mee. Op het grasveld en regen. Maar dit hield ons niet van voetballen. Zo kwamen wij ook op de 1-0 met een goal van Sam en een assist van Lars. Later in de 28e minuut werd het 2-0 door Jan met een assist van Sam. Maar kort daarna zetten Wildervank ons onder druk waardoor er een tegengoal kwam, 2-1. Kort daarna zorgde Jan met een hele mooie assist van Sam voor de 3-1. 6 minuten later werd het 4-1 door Jan met weer een assist van Sam.

Met 4-1 gingen we de rust in. In de 56e minuut werd het 4-2 door een corner. Later in de 2e helft scoorde Jan de 5-2 met de assist van Tijn. In de laatste minuut scoorde Jan de 6-2 met de assist van Lars. Zo hebben we Wildervank 2 keer achter elkaar verslagen.

Helaas was Ivar geblesseerd, hij heeft voor ons de statistieken bijgehouden.

Opstelling 1-4-3-3
Tijn Jan Sam
(40 Wytze) (40′ Tijn)
(60′ Luca) (60′ Sam)
Lars © Marnix Otto
(40′ Marnix) (40′ Sam) (40′ Tomas
(60′ Lars)
Wytze Mart 2e © Bart 3e © Tomas
(40′ Boris) (51′ Marnix) (40′ Sebastiaan)
Dilan
Bank: Boris, Luca & Sebastiaan
Geblesseerd: Ivar (Gekneusde rib)

Tomas Guiterrez

Fotograaf: Sam Timmermans