Wedstrijdverslag Helpman JO17-1 – Stadskanaal JO17-1

We speelden op zaterdag 11 februari tegen Stadskanaal, een geduchte tegenstander. We begonnen redelijk aan de wedstrijd, de verdediging stond goed en we creëerde een paar kleine kansen. In de tweede helft begonnen we gelijk goed, Jan scoorde een mooie goal en daarna ook de tweede kwam van zijn voet. In de 71e minuut scoorden Tijn de derde goal, twee minuten later maakte Jan zijn hattrick. Tot slot, was het in de 77e minuut weer Jan die de 5-0 eindstand op het scorebord bracht. Zodat Helpman uiteindelijk met 5 0 won. Een goede wedstrijd waar de verdediging weinig kansen weggaf en de doelman Dilan weer goed en foutloos keepte.

 

Opstelling 1-4-3-3
Wytze Tijn Luca
(70′ Tijn) (40′ Jan) (57′ Tomas)
(71′ Luca)
Marnix Lars ©
(71′ Tomas)
Otto
Ivar Mart Bart Sebastiaan
(40′ Boris) (40′ Ivar)
Dilan
Bank: Boris, Jan & Tomas
Afwezig: Sam (voetblessure)

 

Wytze Schulting

Fotograaf: Vibeke Veenboer