Wedstrijdverslag Helpman JO17-1 – SJO Coendersborg JO17-1

We begonnen de wedstrijd gelijk goed. Wytze met een individuele actie zorgde voor de penalty en schoot hem er zelf ook goed in. 1-0 Helpman. Luca schoot even later de 2-0 erin doormiddel van een magische bal van Veenboer. Slechts 5 minuten daarna al de 3-0 door Otto. Gelijk na de aftrap van coendesborg klungelde de verdediging en Jan legde de bal af op Luca waardoor het 4-0 werd. We spelen goed met een steady 4-0 voorsprong.

Na de rust speelde we slecht weinig kansen en slecht samenspel. Na een beetje hype van Berend gingen we weer voetballen in de laatste 10 minuten en Ryan maakte een goal door mooi voorspel van Lars. Lars om de wedstrijd te bekronen maakte de 6-0 door kluts corner. De 7-0 was de mooisten Sam schoot hem fenomenaal erin met ze linker.

 

De eindstand 7-0 helpman – Coenderborg

 

Opstelling 1-4-3-3
Sam Jan Luca
(33′ Ryan) (40′ Tijn) (40′ Ryan)
(40′ Wytze)
(62′ Sam)
Lars © Marnix
(52′ Ivar)
Otto
(40′ Tomas)
Wytze Ivar Mart Sebastiaan
(40 Bart) (33′ Boris) (40′ Boris)
(40′ Mart)
Dilan
Bank: Bart, Boris, Ryan, Tomas & Tijn

 

Marnix van Stuijvenberg

Fotograaf: Wim Saaltink