Wedstrijdverslag Helpman JO17-1 – Gorecht JO17-1

Vandaag op 28 maart speelde Helpman JO17-1 tegen Gorecht.

De wedstrijd begon goed voor Helpman. In de 7de minuut was het dan ook al raak, Bart met een mooie kopbal. Helpman domineerde de wedstrijd met veel balbezit, maar toch weinig gevaar. Totdat in de 23e minuut Jan binnenkopt voor de 2-0. Niet veel later schiet Sam de 3-0 binnen. En nog voor rust wordt het ook nog 4-0 via Otto.

De tweede helft was Helpman ook de voetballende partij, maar toch werd Helpman niet gevaarlijk. Er werd veel balverlies geleden en er werden ook weinig tot geen kansen gecreëerd. Wel had Helpman nog een paar vrije trappen, maar deze vlogen er ook niet in. De wedstrijd eindigt dan ook in 4-0 voor Helpman.

Opstelling 1-4-3-3
Luca Jan Sam
(58′ Tijn) (40′ Tijn)
(58′ Sam)
Lars © Marnix
(55′ Ivar)
Otto
Boris Bart Ivar Sebastiaan
(40′ Mart 2e ©)
Dilan
Bank: Mart & Tijn
Geblesseerd: Tomas
Afwezig: Wytze (leren voor toetsen)

Lars Veenboer

Fotograaf: Jouke