Wedstrijdverslag Helpman JO17-1 – DVC Appingedam JO17-1

Zaterdag speelden we tegen DVC Appingedam. Matthijs, Otto en Mart waren geblesseerd en Bram en Lars deden weer mee. Ook deden Sebastiaan en Tomas van de JO17-2 mee. We begonnen de wedstrijd bijna gelijk met een goal. Tijn scoorde namelijk al in de 2e minuut.  In de 13e minuut schoot Tijn ook al zijn 2e doelpunt binnen. We kregen daarna nog een paar kansen, maar deze wisten Bram en Tijn niet te benutten. Daarna waren slordig aan de bal, maar we gaven verdedigend niet veel weg.

 

We gingen de rust in met een 2-0 voorsprong. In de 2e helft werd het voetbal werd er niet beter op. We creëerden nog een paar aanvallen, maar geen grote kansen. Gelukkig voor ons lukte het Appingedam ook niet om te scoren en bleef het 2-0. Niet onze beste wedstrijd, maar wel de eerste 3 punten van de competitie.

 

We bedanken Sebastiaan en Tomas voor het meedoen.

 

Scoreverloop: 2’ 1-0 Tijn (-) & 13’ 2-0 Tijn (-)

 

Opstelling 1-4-4-2
Ryan Tijn
(23′ Bram) (63′ Lars)
(40′ Ryan) (75′ Tomas)
(63′ Bram)
Sam
Tomas Wytze
(40′ Ivar) (75′ Lars)
Marnix
Abel Wen Bart Ivar
(40′ Sebastiaan)
Sven
Bank: Bram, Lars, Ryan & Sebastiaan
Afwezig: Mart, Mathijs & Otto (Geblesseerd)

 

Abel Boekaar.

Fotograaf: Lucia