Wedstrijdverslag GVAV JO17-3 – Helpman JO17-1

Vandaag, 29 oktober, speelde Helpman 17-1 uit tegen GVAV 17-3. In de beker hadden we tegen deze ploeg met 9-1 gewonnen. We begonnen pas om 14.30 uur, en Helpman nam meteen het initiatief. Met een aantal kansen, al aan het begin van de wedstrijd, scoorde Jan de 0-1 op aangeven van Ivar.

Er waren kansen genoeg in de eerste helft en het balbezit was 75% voor Helpman maar we gingen slechts met 0-1 de rust in.

Met een aantal wissels in de rust bleef Helpman doorspelen in een andere opstelling , maar in de tweede helft vielen er geen goals meer. Wel veel balbezit en veel kansen, maar tot meer doelpunten kwamen beide teams niet.

Zaterdag 5 november staat een thuiswedstrijd tegen Coendersborg op het programma.

Opstelling 1-5-3-2 (1e helft)
Tijn Jan
Lars © Sam
(19′ Marnix)
Otto
Boris Ivar Bart Marnix Tomas
(19′ Tomas) (19′ Sam)
Dilan
Bank: Luca, Mart, Ryan, Sebastiaan & Wytze
Opstelling 1-4-3-3 (2e helft)
Luca Jan Ryan
(55′ Ryan) (55′ Luca)
Lars © Sam
(60′ Marnix)
Otto
Wytze Bart Mart Sebastiaan
(60′ Ivar)
Dilan
Bank: Boris, Ivar, Marnix, Tijn, Tomas

 

Luca Timmermans

Fotograaf: Renzo Terpstra