Wedstrijdverslag Gorecht JO17-1 – Helpman JO17-1

Zaterdag 20 mei mogen we weer voetballen. Dit keer tegen Gorecht. We beginnen de eerste 10 minuten erg sterk en zijn veel aan de bal. Helpman is de boven liggende partij en in de 33ste minuut scoort Sam een prachtig doelpunt na een assist van Lars. Daarna in de extra tijd van de eerste helft scoort Lars met een assist van Otto.

In de tweede helft wordt er gewisseld van keeper, Lars gaat op goal en Dilan gaat in de spits.


51e minuut: debuut van Daniël en Jonathan (beide JO15-1) in JO17-1. Jullie hebben prima gespeeld!

In de 53ste minuut scoort Dilan na een assist van Sam. De wedstrijd werd niet meer uit handen gegeven en in de 67ste minuut scoort Sam weer een schitterend doelpunt na de 2de assist van Otto.  10 minuten voor tijd scoort Daniel ook nog een mooi doelpunt met een assist van Wytze. De eindstand is 0-5.

Daniël en Jonathan, bedankt voor het meedoen!

Opstelling 1-4-3-3
Sam Luca Tijn
(31′ Luca) (31′ Sam) (40′ Luca)
(40′ Tijn) (40′ Dilan)
(51′ Daniël)
Lars © Otto Tomas
(40′ Sam) (70′ Mart) (51′ Jonathan)
Wytze Mart Ivar Sebastiaan
(51′ Tomas) (70′ Tomas)
(70′ Tijn)
Dilan
(40′ Lars)
Bank: Daniël & Jonathan (JO15-1)
Afwezig: Bart (Weekend weg) Boris (toernooi JO17-2), Jan (Rotterdam) & Marnix (lang weekend weg)

Dilan Buning

Fotograaf: Sam Timmermans