Wedstrijdverslag FC Zuidlaren JO13-1 – VV Helpman JO13-1

Op donderdag 12 oktober speelde de JO13-1 van VV Helpman tegen de JO13-1 van FC Zuidlaren. De wedstrijd begint om 19:00 onder kunstlicht. Helpman begint sterk aan de wedstrijd. Na de dikke nederlaag van afgelopen zaterdag maken veel spelers de indruk dat ze iets goed willen maken. In het eerste kwartier sticht vooral Wen veel gevaar met een aantal prachtige ruches langs de rechterflank. Het duidelijke veldoverwicht en het goede spel leiden nog niet tot goals. Uit een spaarzame tegenaanval weet Zuidlaren na een klein half uur het net wel te vinden. De Zuidlaarder spits krijgt net wat te veel ruimte van onze verdediging en schiet de bal onhoudbaar voor Dominique in de korte hoek raak. Nog voor rust weten we de achterstand om te buigen in een voorsprong. Op aangeven van Otto schiet Roos beheerst raak. Niet veel later schiet Milan vanaf de rand van het strafschopgebied prachtig raak. We gaan rusten met een terechte 1-2 voorsprong.

 

De tweede helft begint met hetzelfde spelbeeld. Helpman is beter en Wen weet vlot de 1-3 te maken. We weten de wedstrijd vervolgens niet in het slot te gooien. Na 46 minuten scoort Zuidlaren de aansluitingstreffer en na 55 minuten wordt het zelfs gelijk. Met een zondagsschot in blessuretijd met links bepaald Bram de eindstand op 3-4. Op basis van de eerste 40 minuten is de uitslag zeker terecht. Helpman speelde één van zijn betere wedstrijden tot nu toe. Door een gebrek aan killersmentaliteit bleef het vandaag onnodig lang spannend.

 

Renzo Terpstra

Fotograaf: Herre van Brug