Wedstrijdverslag DVC Appingedam JO17-1 – Helpman JO17-1

Zaterdag 23 april was het dan zo ver, de uit wedstrijd tegen DVC Appingedam. We begonnen de wedstrijd wat later omdat de grensrechter van DVC nog niet in het systeem stond van de scheidsrechter. Uit eindelijk konden we beginnen. We zaten aan het begin er goed boven op. Otto die na een lange tijd weer in de basis stond stak er ver boven uit, hij onderschepte veel ballen en gaf goede passes. Ondanks dat wij meer balbezit hadden viel toch de eerste goal aan de kant van DVC een diepte bal op de spits en hij maakt hem af. 1-0 achter maar we gaven niet op. De wedstrijd gaat beide kanten op.

Uit eindelijk valt de 1-1 een goede voorzet van Lars en Thomas kopt hem er goed in. Toch blijft het spannend, we spelen niet ons eigen spel. Te moeilijke ballen en niet kiezen voor de makkelijke optie, DVC komt er goed uit, de linksvoor geeft een voorzet en die valt er ongelukkig in. 2-1 achter. Niet veel later maakt Lars een goede actie langs de zijlijn en scoort! Weer 2-2. Helpman krijgt nog een vrijetrap, Sam geeft een goede voorzet en Wen kopt hem over. DVC krijgt een corner, de corner wordt genomen hij waait hard richting Sven, hij waait er zo in. 3-2 achter en dat is ook direct de eindstand.

Dilan bedankt voor het meedoen!

Scoreverloop: 39’ 1-0, 45’ 1-1 Tomas (Lars), 53’ 2-1, 60’ 2-2 Lars (Tomas) & 79’ 3-2.

 

Opstelling 1-4-4-2 (1e helft)
Ryan Tijn
(19′ Wytze)
(22′ Dilan)
Wytze
(19′ Ryan)
Sam Lars
Otto
Abel Wen © Marnix Tomas
Sven
Bank:  Bram & Dilan
Opstelling 1-3-4-3 (2e helft)
Ryan Dilan Tomas
(48′ Tijn) (64′ Wytze)
Lars Tijn
(48′ Bram)
Otto Sam
(64′ Tomas)
Abel Wen © Marnix
Sven
Bank:  Bram & Wytze
Afwezig:Mathijs (geblesseerd), Mart (last van heup), Bart en Ivar (allebei ziek)

 

Wen van Brug

Fotograaf: Albertine