Wedstrijdverslag Bedum JO17-1 – Helpman JO17-1

Vandaag staat de wedstrijd voor de eerste plek op het programma tegen SV Bedum. Helpman begint goed aan de wedstrijd. Tijn maakt al in de 16e minuut een goal, omdat Jan hem goed verlengd. De rest van de eerste helft zijn we veel beter en creëren we nog een paar grote kansen die er helaas niet in gingen.

Vroeg in de 2e helft krijgen we een penalty, omdat Lars goed voor zijn man kruist en de tegenstander een overtreding maakt. Wytze schiet deze penalty goed in, waardoor de keeper kansloos is. 20221112 Bedum JO17-1 – Helpman JO17-1 11

Na de 0-2 begint Bedum meer te komen en door een mooie uithaal staan maken ze de 1-2. Hierdoor krijgt Bedum weer hopen en snel daarna valt ook de 2-2 op een hele lullige manier. De bal komt tegen Marnix aan waardoor de bal erin vliegt. In de 70e minuut wordt de bal door Bedum voor geslingerd. De bal blijft hangen en wordt erin geschoten 3-2. Dit is ook de eindstand Helpman had in ieder geval een punt verdiend en eigenlijk ook de winst, maar dat gebeurde helaas niet. Volgende week maar weer knallen!

Opstelling 1-4-3-3
Luca Jan Tijn
(51′ Tijn) (68′ Bart) (51′ Ryan)
(68′ Ryan) (68′ Sam)
Lars © Sam
(68′ Tomas)
Otto
Wytze Mart Marnix Ivar
(58′ Boris) (40′ Ivar) (40′ Sebastiaan)
Dilan
Bank: Bart, Boris, Ryan, Sebastiaan & Tomas

 

Mart van der Zee

Fotograaf: Yvonne