Wedstrijdverslag Be Quick JO17-3 – V.V. Helpman JO17-1

Zaterdag 17 September staat onze 3e competitiewedstrijd op het programma. We zouden spelen op het rugbyveld, maar op het laatste moment besloot Be Quick ervoor dat ze op gras wouden spelen. Dat maakte de wedstrijd voor ons niet moeilijker. In de 11e minuut scoorde Be Quick al een eigen goal. Een minuut daarna scoorde Luca een wereld goal op assist van Ryan. De 0-3 en 0-4 vielen ook nog in de eerste helft op naam van Jan en Luca. In de tweede helft gingen we met dezelfde moed de wedstrijd in. Elf minuten in de tweede helft en we hebben alweer 3 goals gescoord door Jan en twee keer Lars. Richting het einde van de wedstrijd scoort Lars nog een mooie vrij trap en in de laatste paar minuten scoort Lars nog een keer. Waardoor de wedstrijd eindigt in 0-9. Ondanks het slechte veld speelde we prima met een mooie uitslag.

 

Opstelling 1-4-3-3
Luca Jan Ryan
(68′ Wytze) (60′ Tijn)
Tijn Tomas
(26′ Otto) (26′ Lars)
(78′ Marnix)
Marnix
(60′ Tomas)
Wytze Boris Bart Ivar ©
(68′ Boris) (40′ Bart) (26′ Ivar) (26′ Sebastiaan)
Dilan
Bank: Lars, Otto, Sebastiaan
Geblesseerd: Sam (lies)
Afwezig: Mart (Corona)

 

Bart Hoving

Fotograaf: Margriet