Wederom bitter in plaats van zoet voor Helpman JO19-1

Ook in Zuidhorn hebben de mannen van Helpman JO19-1 tegen de plaatselijke VV Zuidhorn JO19-1 het zoet der overwinning niet mogen smaken.

Proeven deed de blauwwitte formatie wel; Helpman starte sterk en was in het eerste halfuur heer en meester. Zoals zo vaak dit seizoen vergeet het daarbij zichzelf te belonen met een doelpuntje of twee.

Een ongelukkig van richting veranderde voorzet laat de keeper kansloos en levert Zuidhorn plots de voorsprong op. In de resterende minuten tot aan de rust geeft Helpman de wedstrijd volledig (onnodig) uit handen. Het is 3-0 en rust.

In de tweede helft proberen de Helpmannen de draad van het eerste halfuur weer op te pakken maar levert dit onvoldoende overwicht op om de wedstrijd nog op het goede spoor te krijgen. Beide ploegen scoren in de tweede helft één keer. De eindstand is een bittere 4-1.

Die pot met goud hoeven we niet zo nodig maar vonden we dat suikerpotje nou maar eens! ⚽️

Rob Seuren
Leider Helpman JO19-1