WAT EEN STRIJD

Op zaterdagochtend 10.00 uur stond de wedstrijd tussen Helpman JO11-4 en VEV JO11-4 op veld 3 gepland.

Vlak voor begin van de wedstrijd haakte helaas joep af met teenblessure en moesten de mannen de wedstrijd beginnen zonder hem. Helpman begon de wedstrijd uitstekend en er werd goed gevoetbald door beide ploegen. Er was ongelooflijk veel strijd en passie en de ruststand was 2-1. In de 2e helft gingen beide ploegen door met waar ze in de 1e helft mee waren geeindigd. Het werd 3- 1 en hierna gooide VEV er nog wat meer vuur in de strijd en kwam uiteindelijk terug tot 3-3. De laatste 15 minuten werd door beide partijen alles uit de kast getrokken om nog tot het winnende doelpunt te komen maar het bleef 3-3 wat een terechte uitslag was.

Na het nemen van de strafschoppen kwam ST Maarten nog langs en konden alle spelers gaan genieten van een welverdiende douche.

Ga zo door mannen.