Wat een geweldige middag in de Euroborg

Vanaf 10.45 uur begonnen de blauw/witte Helpman shirtjes langzaam de zijkant van de Euroborg te kleuren. Jonge, blije en gespannen koppies die uitkeken naar hun (soms eerste) FC Groningen wedstrijd. Groby, de mascotte van de FC, voegde zich om 11 uur bij ons en had alle tijd voor foto’s, knuffels en high-fiven.

Na een groepsfoto met Groby en alle Helpman kinderen verplaatste het avontuur zich naar binnen. 

Vakken R en RR, beide schuin achter de goal, waren zondag het Helpman domein. Voor iedereen stond een bakje patat en wat lekkers te drinken klaar. Met het patatje en drinken nestelden we ons op onze plekken en werd er vol spanning uitgekeken naar het begin van de wedstrijd. 

De FC heeft wel eens een betere wedstrijd gespeeld, echter mocht dat de pret niet drukken. Gelukkig werd in de tweede helft teruggekomen van een 0-1 achterstand, zodat we ook nog echt konden staan juichen en springen op de tribune met in totaal 275 Helpernezen.

Na afloop ontving iedereen een mooi certificaat en FC Groningen snoepjes als aandenken aan deze geweldige voetbal middag. 

Als jeugdbestuur kijken we terug op een prachtdag!