vv Helpman zaterdag 1 versterkt zich met Michiel Rusch en Casper Baas

De selectie van vv Helpman zaterdag 1 voor volgend seizoen begint al aardig vorm te krijgen. Na Rick Heim, Jorin Keekstra en Willem Gootjes - allen Be Quick 1887 - maken ook Michiel Rusch en Casper Baas de overstap naar de ambitieuze ploeg van trainer Peter van der Slot. 

Michiel Rusch (22 jaar) komt - evenals Jorin, Willem en Rick - over van zondag derde divisionist Be Quick 1887. Michiel is een tweebenige, technisch begaafde buitenspeler. Michiel kwam uit voor de jeugd van Willem II/RKC, waarna hij doorgroeide tot de eerste selectie van RKC. Daarna speelde Michiel nog voor vv de Valk uit Valkenswaard. In 2016 maakte Michiel de overstap naar Be Quick 1887. 

Casper Baas (21 jaar) maakt de overstap van zondag hoofdklasser Achilles 1894. Casper is een multifunctionele verdediger. Casper heeft zijn jeugdopleiding bij Be Quick 1887 genoten. Hij kwam daarna nog uit voor de eerste selectie van 'The Good Old'.