VV Helpman online FIFA toernooi op zondag 14 januari

Ons jubileumjaar gaan we vieren!! Op zondag 14 januari starten we met onze eerste jeugdactiviteit: een online FIFA toernooi in de kantine.

Wat houdt dit in?
Een FIFA toernooi lijkt op andere voetbaltoernooien en begint daarom ook met de poulefase. Hierbij worden de spelers gelijkmatig verdeeld over de poule. Iedere speler zal 3 tot 4 wedstrijden in de poulefase spelen. De een of twee beste spelers zullen na de poule doorgaan naar de knock-out fase. De finale wordt op een groot scherm gespeeld. De wedstrijdspanning voor deze laatste wedstrijd zal voelbaar zijn, net alsof je je in een echt stadion bevindt.

Praktische informatie:
Voor wie: JO12 t/m JO17
Wanneer: zondag 14 januari
Tijd: 10.45 – 14.00 uur
Kosten: Gratis
Lunch wordt geregeld

Schrijf je in via onderstaande link:
https://weplayesports.events/vv-helpman

Omdat we aan een vast aantal Playstations vastzitten geldt vol=vol.

Als jeugdbestuur kijken we uit naar een gezellige en sportieve middag.