VV Helpman – Oerterp 5-2

Groningen – Op een geheel zonnig sportpark Esserberg won Helpman het thuisduel tegen de bezoekers uit Oerterp. In totaal 93 toeschouwers (geteld) waren getuige ervan dat Helpman te sterk was voor het achtste geplaatste v.v. Oerterp. 

In de beginfase was het slordig voetballen bij Helpman, in het volgende ijzersterk half uurtje werd het klasse verschil zeer duidelijk gemaakt. Helpman scoorde voor rust maar liefst 4 keer, terwijl Oerterp kansloos op de nul bleef staan. In de tweede helft een ander beeld. Oerterp bevrijdde zichzelf door de verdediging te verlaten en vooruit te voetballen. Helpman werd onrustig een slordig. Uiteindelijk werd het toch nog een gemakkelijke overwinning.

Helpman verstevigde zijn 2e plaats op de ranglijst en kijkt uit naar volgende week, waarbij GVAV de tegenstander is.