VV Helpman meiden vlaggendraagsters bij Damesinterland Nederland – Turkije

VV Helpman meiden vlaggendraagsters bij Damesinterland Nederland – Turkije

Medio augustus kregen wij, als club, vanuit de KNVB het verzoek om 18 meiden te leveren die voorafgaand aan de wedstrijd van de Oranjeleeuwinnen – Turkije de landenvlaggen konden vasthouden. Daar wilden wij natuurlijk graag aan voldoen!

Bert Nijmeijer heeft dit verzoek in 1e instantie opgepakt. Bert heeft Inger Kremer en Coen Hut gevraagd om hem mee te helpen. Er was weinig tijd dus werd er heel wat gemaild, geappt en gebeld.

Op vrijdag 23 augustus hadden we 18 meiden bij elkaar en hadden we ook 8 begeleiders gevonden die mee wilden naar Heerenveen.

Team Naam Team Naam Begeleiders
JO13-1 Nadine JO13-4 Demi Naam
JO13-1 Pim JO13-4 Madelaine Zijko Bakker
JO13-1 Constance JO13-4 Diede Michiel Huizing
JO13-2 Faye JO13-4 Ilse Sonja Kijlstra
JO13-2 Alexa JO13-4 Fenna Inger Kremer
JO13-3 Lisan JO13-4 Iris Marcel Naberman
JO13-3 Florien JO13-4 Romee Marcel Souisa
JO13-3 Elva JO13-4 Yara Sandra Kruizinga
JO13-4 Kes JO12-1 Femke Coen Hut

 

Dinsdag 3 september is het dan eindelijk zover.
We vertrekken om 16.00 uur vanaf de parkeerplaats van Helpman. We zijn rond 17.00 uur in Heerenveen. Mooi op tijd, want om 17.15 uur moet er al geoefend worden met de vlaggen.. De spelers worden opgevangen door de mensen van de KNVB en gaan direct aan de slag. De begeleiders gaan richting de fanzone en lopen daar een beetje rond. Rond 17.45 uur zijn de meiden klaar met oefenen en mogen ze ook naar de fanzone. Ze hebben tot 19.00 uur de tijd om daar alvast in de stemming te komen en ook nog even wat te eten.

Om 19.00 uur dragen we de meiden weer over aan de mensen van de KNVB. Ze gaan zich omkleden en klaarmaken voor het echte werk. Het is toch wel een verschil, oefenen in een leeg stadion of voor een heleboel mensen de vlaggen dragen. Rond 19.30 uur staan ze klaar en rond 19.45 uur mogen ze dan eindelijk het veld op.

De speelsters van beide teams lopen tussen de meiden door het veld op. Als de wedstrijd begint kunnen de meiden zich omkleden en komen daarna bij ons op de tribune. Het staat dan inmiddels 1-0 voor Nederland. Het wordt uiteindelijk 3-0. Rond 22.15 uur zit iedereen in de auto en gaan we terug naar Groningen.

Rond 23.30 uur is iedereen thuis.

Het was voor de meiden een onvergetelijke ervaring en ook de begeleiders hebben het naar hun zin gehad.

KNVB bedankt voor deze uitnodiging