VV Helpman keepersclinic Sergio Padt 2019

VV Helpman keepersclinic Sergio Padt 2019

 

Groningen – Gistermiddag de vijfde in successie gehouden keepersclinic bij Helpman. Het weer was in ons voordeel, niet te warm en te koud. Spanning op de gezichtjes van de keepers en ouders/grootouders. Geroezemoes ontstaat als ineens Sergio wordt gespot. En dat klokslag om 16:00 uur het veld op.

Ruim tweeënhalf uur op het veld om jezelf beter te maken. Opgeteld waren er ruim honderd keeperstalenten aanwezig om samen met o.a. Sergio Padt, Jan Hoekstra, Kevin Begois, Jong Oranje trainer Siert van de Berg en Jan Noordhuis, te genieten van mooie trainingsvormen en te luisteren naar de adviezen van de professionals.

Meer foto’s volgen via deze site en www.renekuipers.info

 

Trekking van de keepershandschoenen van Kevin Begois, hiervan is de winnaar Danilo Blom