vv Helpman JO8-1 laat zich zien in Heerenveen

Afgelopen woensdag 11 mei heeft de JO8-1 van vv Helpman deelgenomen aan het toernooi van sc Heerenveen, een mooi toernooi met 16 sterke teams uit Groningen, Drenthe en Friesland. In de eerste poule werden er goede wedstrijden gespeeld tegen FC Meppel, 2-1 winst en HZVV 1-1, hierdoor hadden we de kans om de finalepoule te bereiken echter bleek het opleidingsteam van de sc Heerenveen duidelijk een maatje te groot voor ons, 0-3 verlies. Door dit resultaat werden we nog wel 2e in de poule en gingen we door naar de herkansingspoule hierin werd helaas achtereenvolgens verloren van de Sedoc Voetbalschool, LAC Frisia en sc Heerenveen 2.
Voor de kinderen (en meegereisde supporters) was het een lange, vermoeiende maar bovenal geslaagde middag met een prima resultaat (8e plaats) en een hele ervaring rijker.  Al met al een mooi toernooi met interessante tegenstanders van een goed niveau om tegen te voetballen en dat smaakt naar meer!
Begeleiding vv Helpman JO8-1