vv Helpman JO13-2 kampioen in de zaalcompetitie

De jongens en meisjes van Helpman JO13-2 – in de zaal uitkomend onder de naam zaalteam Helpman JO13-1 – hebben zaterdag 25 januari 2020 op de slotdag van de zaalcompetitie het kampioenschap veroverd in hun klasse.
Gedurende vier zaterdagen in de maanden december en januari hebben de spelers laten zien dat ze niet alleen op het veld, maar ook in de zaal goed uit de voeten kunnen. Met mooi verzorgd voetbal werden knappe overwinningen geboekt op de JO13 zaalteams van stadsgenoten GRC (2 teams) BeQuick en HFC.
Het kampioenschap werd uiteindelijk beslist in de laatste competitie wedstrijd tegen het eerste zaalteam van GRC, de koploper van dat moment. In een zinderende finale werd GRC met 2-0 verslagen waarna het kampioenschap kon worden gevierd.

Gefeliciteerd Eise, Hidde B, Alexa, David, Bresker, Tobias, Niels, Hidde H, Pieter, Faye, Ingmar, Roemer, Ties, Nick en Elias.

Gerard Veldstra
Teamleider vv Helpman JO13-2