VV Helpman JO12-2 overtuigend verder in de bekercompetitie.

VV Helpman JO12-2, uitkomend in de 1e klasse, is de bekercompetitie uitstekend begonnen. In de poulefase werd eerst VV Zuidhorn JO12-1 met 9-0 verslagen. Vervolgens werd met 2-4 gewonnen van GRC JO12-2.

Tenslotte moesten de jongens het afgelopen zaterdag opnemen tegen de nummer twee in de poule, VV Niekerk JO12-1, welk team ook nog steeds zonder puntverlies was.
Hoewel Helpman JO12-2 op basis van het onderlinge doelsaldo genoeg zou hebben aan een gelijkspel om een ronde verder te bekeren, lieten de jongens er geen gras over groeien. Met goed voetbal werd VV Niekerk met 0-7 aan de kant gezet. Zonder puntverlies en met een uitstekend doelsaldo ziet het team de volgende bekerwedstrijd dan ook met het volste vertrouwen tegemoet! 

VV Helpman JO12-2:
Bovenste rij van links naar rechts:
Bresker, Pieter, Tobias, Ties, David.
Onderste rij van links naar rechts:
Olke, Bram, Nick, Boris.

Gerard Veldstra
Leider JO12-2