VV Helpman JO11-4

Na 1 oefen- en 3 bekerwedstrijden verheugden alle spelers zich op het begin van de competitie tegen Velocitas JO11-4.

De jongens begonnen net als eerdere wedstrijden weer fanatiek aan de wedstrijd wat resulteerde in meerdere kansen maar een uitstekende keeper van Velo hield zijn doel schoon. Na een counter van Velo stond er zomaar 0-1 op het scorebord en dit was dan ook de ruststand. Na een korte pauze waarin de coach niet anders dan tevreden kon zijn begonnen de mannen aan de 2e helft. Aangezien er nu wel gescoord werd en wel 5 keer kon iedereen zeer tevreden zijn op de jongens. Er werd ook nu uitstekend gecombineerd en de jongens raken na 5 weken training steeds meer aan elkaar gewend. De uitslag van de wedstrijd werd 5-1.

De komende week weer lekker trainen en op naar zaterdag waar direct een topper in- en tegen stadspark ons te wachten staat.