VV Helpman Jeugdtoernooi Update 22-06-2021

Alle ingeschreven teams zijn inmiddels bericht. We hebben een aantal teams moeten teleurstellen omdat er in sommige categorieën buitengewoon veel inschrijvingen waren. Vanwege minder beschikbare velden, hebben we de O19 en MO19 categorie moeten annuleren. Daarnaast hebben we moeten schuiven in het programma.
Op zaterdagochtend spelen: O8, O9, O12, MO17
Op zaterdagmiddag spelen: O10, O11
Op zondagmorgen spelen: O13 en O15
Op zondagmiddag spelen: O15 en O17

Er is nog plek in de MO17, JO10 (2e t/m 4e klasse) en in de JO12 categorie, inschrijven hiervoor kan nog steeds door een e-mail te sturen naar helpmanjeugdtoernooi@vvhelpman.nl

In augustus zal een uitgebreide mail worden gestuurd met informatie, deze informatie zal ook hier teruggevonden kunnen worden. We proberen zsm de poule indelingen en wedstrijdschema’s hier te publiceren.

De toernooicommissie