VV Helpman groener en duurzamer

De vvHelpman heeft de ambitie om energie neutraler te worden. De ambitie om groener en duurzamer te worden ligt ook vast in ons beleidsplan. De eerste stap in de concretisering zetten wij ruim 2 jaar geleden met de aanleg van 16 zonnepanelen. Dat levert al een forse besparing op ons elektriciteitsverbruik op. De komende weken zetten wij een volgende stap met het aanbrengen van nieuwe armaturen met Led-lampen in alle ruimten van ons clubgebouw. In ons verbruik zorgt dat er met de zonnepanelen voor dat wij per saldo ongeveer op nul uit gaan komen. Investeringen die zich op termijn dus ook terug verdienen. Zeker nu wij ook goed gebruik maken van mogelijke subsidies.

Het verder groener en duurzamer maken van onze accomodatie is niet eenvoudig. Goede ideeën zijn van harte welkom en kunt u indienen via een mailtje naar wolter.aboon@online.nl

Wolter Boon