Vrijdagavond 4 maart: Bijeenkomst over meidenvoetbal

Ivm een positieve corona test bij 1 van de organisatoren zijn wij genoodzaakt om de bijeenkomst van vrijdag 4 februari te verplaatsen naar vrijdag 4 maart.

Onze excuses voor het ongemak.

Vrijdag 4 maart is het zover!  Dan staat de bijeenkomst over onze visie op het meidenvoetbal op het programma. Ouders, trainers, leiders en alle andere geïnteresseerden zijn van harte welkom in de kantine.

We beginnen stipt om 19.30 uur, inloop vanaf 19:15 uur met koffie of thee. De bijeenkomst duurt tot uiterlijk 21.45 uur.

De avond zal in het teken staan over waar wij als V.V. Helpman naartoe willen met het meidenvoetbal en hoe wij denken de club nóg beter kunnen profileren in de regio. Wij gaan daar graag over in gesprek met alle direct betrokkenen (ouders, trainers, leiders).

In verband met de coronamaatregelen zijn wij verplicht om de QR-code te scannen van bezoekers die 18 jaar en ouder zijn.

Met sportieve groeten,
Namens de TC Jeugd

Betty Biemans

Betty Biemans
Technisch Coördinator Meiden
06-25492098