Vrijdagavond 10 december: Visie op het Meidenvoetbal

VV Helpman staat goed bekend om het meiden- en vrouwenvoetbal in de regio. We zijn er dan ook trots op dat er zoveel meiden in onze jeugd spelen. Echter is er soms nog wat onduidelijkheid bij speelsters of ouders wat de visie van de club is wat betreft meidenvoetbal. Daarnaast willen we deze visie ook meer naar buiten toe stralen zodat het ook voor niet-leden duidelijk is wat je als speelster of ouder van een speelster bij VV Helpman kan verwachten.

Voor vrijdag 10 december nodigen we graag alle betrokkenen (ouders, trainers, leiders) en andere geïnteresseerden uit om deze visie te delen en om hierover in gesprek te gaan. Onderwerpen die aan bod zullen komen zijn o.a. gemengd vs meidenvoetbal, niveauverschillen en langetermijnvisie.

We zullen om 19:30 uur starten, met een inloop vanaf 19:15 uur met koffie of thee.

Met sportieve groeten,
Namens de TC Jeugd

Betty Biemans
Technisch Coördinator Meiden
06-25492098