Vriendinnendag bij V.V. Helpman

V.V. Helpman organiseert op 3 mei 2019 in samenwerking met de KNVB een Vriendinnendag.

Alle meidenleden van V.V. Helpman mogen die dag hun vriendinnetje, buurmeisje of nichtje meenemen om samen te voetballen. Ook de meiden, die nog geen lid zijn van een voetbalvereniging of lid zijn van een andere voetbalvereniging, mogen zich opgeven voor deze vriendinnendag. Tijdens de vriendinnendag voetballen de meiden een ochtend met elkaar, tijdens deze ochtend staat het plezier centraal. Door middel van deze dag wil V.V. Helpman de meiden en hun ouders kennis laten maken met de voetbalsport en met het meidenvoetbal bij V.V. Helpman.

De vriendinnendag van V.V. Helpman vindt plaats op het Sportpark Esserberg en begint om 9.30 uur en eindigt rond 12.30 uur.

Huidige situatie:
Op dit moment heeft V.V. Helpman 146 vrouwelijke leden onderverdeeld in twee vrouwen teams en vier meiden teams. Daarnaast spelen de meiden tot ongeveer hun dertiende bij de jongens, dit ter bevordering van hun ontwikkeling.
Voor meer informatie en opgave naar aanleiding van dit bericht kunt u een mail sturen naar:
voorzitter@vvhelpman.nl