Voor het nieuwe voetbalseizoen 2023/2024 is VV Helpman op zoek naar nieuwe enthousiaste keeperstrainers.

Voor de vele jeugdkeepers die wij rond hebben lopen in de jeugdopleiding vinden wij het belangrijk dat deze ook de kans krijgen om wekelijks keeperstraining te kunnen krijgen en om zich verder te ontwikkelen als keeper. Als trainer onderhoud je zelf het contact met keeper, trainer en de ouders en kun je in overleg met de trainers zelf bepalen wanneer je de training geeft in de week.

 

Voor het nieuwe seizoen zijn wij op zoek naar een keeperstrainer die training wil geven aan keepers uit de middenbouw (JO13 tot en met JO15) en een keeperstrainer voor de meisjes.

 

Heb je vragen naar aanleiding van het lezen van deze vacature? Neem dan contact op met Rik Dagelet, Dit kan via rdagelet@hotmail.com of 06-12140287