Voetballers voor 35+ team gezocht!

Voetballers voor 35+ team gezocht!

Beste voetballiefhebber,

Sluit je bij ons aan om mee te voetballen in een 35+ team. Het team start (hopelijk) in oktober 2021 met deelname aan de vrijdagavond competitie, wat inhoud dat er 7:7 op een half veld gespeeld wordt. De vrijdagavond competitie bestaat meestal uit vier vrijdagavonden in het najaar en vier vrijdagavonden in het voorjaar.

Er zijn bij vvHelpman al drie 35+ teams, wij beginnen een 4e team. Onze insteek is om fanatiek, samen, sportief en in een positieve sfeer met elkaar te ballen. Wij zijn zes sportieve mannen tussen de 35 en 45 jaar die allemaal van jongs af aan gevoetbald hebben maar ongeveer 8 jaar geleden zijn gestopt.

De afgelopen periode voetballen we op de donderdagavonden met de mannen van zondag 3, we spelen vaak 6:6, 7:7 of 8:8 op kunstgras van 21.00 – 22.30 uur.

Kom in de komende periode eens een paar keer mee voetballen om kennis te maken, sfeer en voetbalniveau te proeven! Neem gerust een vriend, kennis of collega mee.

Wil je vooraf meer weten van ons team neem dan contact op Gert van Haitsma (0648267947) van ons team. Of met Dennis Pel (06 -12940450), TC-lid vv Helpman wanneer je vragen hebt over vv Helpman.

Groeten van Niek, Hans Peter, Jan, Raymond, Gert en  Manfred