Verslag wedstrijd Helpman JO15-1 – Stadskanaal JO15-1

Op zaterdag 10 oktober spelen we de wedstrijd tegen Stadskanaal.

We beginnen niet goed aan de wedstrijd. We onrustig aan de bal en lijden snel balverlies. Na een paar minuten beginnen we beter te voetballen met betere aanvallen. Na 5 minuten scoort Tijn met de assist van Otto. Na 8 minuten ligt de bal er weer in. Weer Tijn maar nu een assist van Luca. Na 19 minuten met een mooie aanval scoort Lars op aangever van Wytze. Na 25 minuten scoort Luca met een prachtig schot in de kruising. Het staat nu al 4-0 na pas 25 minuten. En we blijven gewoon door gaan. En ja hoor na 31 minuten scoort Ivar met de assist van Bart. En na 3 minuten ligt die er weer in Otto en de assist van Luca. Net voor de 1e helft klaar is scoort Luca nog. We gaan de rust in met een voorsprong van 7-0.

De 2e helft begint en we beginnen gelijk goed. In de 51e minuut scoort Mart uit een corner van Sebastiaan. Gelijk erna in de 53e scoort Ivar de 9-0 op aangever van Lars. De 10-0 word scoort Luca en weer een assist van Lars. In de 59e minuut scoort Tijn en weer een assist van Lars. In de 70e minuut scoort Wytze een afstandsschot en dat is alweer de 12e goal.

Het was een leuke pot maar er was weinig spanning.

opstelling 1-4-3-3
Luca Tijn Wytze
(58′ Mart)
Lars Ivar
(23′ Tomas)
Otto ©
(52′ Lars 2e ©)
(58′ Wytze)
Bart Marnix Mart Sebastiaan
(49′ Boris) (49′ Bart) (58′ Lars 2e ©)
Dilan
Bank: Boris & Tomas
Geblesserd: Sam (last van hamstring) & Wessel (last van hak)
Afwezig: Paula (Gezinslid heeft koorts)
Extra: Boris (JO14-1)

 

Sebastiaan Saaltink

Fotograaf Sam Terpstra