Verslag GRC Groningen tegen VV Helpman

Op een mooie zaterdag ochtend nam VV Helpman het op tegen GRC Groningen. Zoals verwacht waren er weinig spelers aan onze kant die konden spelen, daarom deden Tomas en Luca mee. In de tweede helft sloten Wessel en Sebastiaan ook nog aan. We begonnen redelijk aan de wedstrijd, we gaven weinig weg maar creëerden ook weinig. Rond de 25e minuut scoorde Tijn een mooie goal, helaas was dit buitenspel. In de tweede helft ging het minder, rond de 60e minuut kregen we een onnodige penalty tegen, deze scoorde ze. Vanaf dit punt moesten we meer risico nemen waardoor we ook de 2-0 tegen kregen in de 82e minuut. Het was zeker een wedstrijd die we konden winnen. We waren tegen elkaar opgewassen, thuis pakken we ze met de volledige bezetting.

 

Luca, Sebastiaan, Tomas & Wessel, bedankt voor het meedoen!

 

Scoreverloop: 60’ 1-0 (Pen) & 82’ 2-0

 

Opstelling 1-4-4-2        
  Ryan   Tijn  
  (51′ Luca)    
    Sam    
  Tomas   Wytze  
  (66′ Ryan)    
    Marnix    
Abel Bart   Wen Mart
(66′ Wessel)       (54′ Sebastiaan)
    Sven    
Bank: Luca (vanaf 1e helft), Sebastiaan & Wessel (vanaf 2e helft)
Afwezig: Ivar (Corona), Bram, Lars, Mathijs & Otto (Geblesseerd)

 

Bart Hoving

Fotograaf: Johan Schulting