Verlenging contract Peter van der Slot bij V.V. Helpman te Groningen

Peter van der Slot verlengd

Groningen – Verlenging contract Peter van der Slot bij V.V. Helpman te Groningen

Peter van der Slot en v.v. Helpman uit Groningen zijn een verlenging van 1 jaar overeengekomen. Hij gaat het vierde jaar in als hoofdtrainer van de eerste selectie zaterdag. Helpman zaterdag 1 bezet op dit moment de eerste plaats in de vierde klasse C. Met vier punten voorsprong op de directe concurrentie.

Met vertrouwen in de trainerscapaciteiten en de samenwerking met de spelersgroep(en) vormt de basis voor de verlenging van het contract met Peter van der Slot. De zaterdagafdeling van Helpman groeit elk jaar en er wordt hard gewerkt aan rechtstreekse promotie naar de derde klasse.

Peter van der Slot geeft zelf aan: nog voldoende uitdaging te vinden in de groep en de groei van de totale zaterdag afdeling.

Bestuur en TC v.v. Helpman