Vacatures wedstrijdsecretaris en ledenadministratie

Na jarenlang deze functies te hebben vervuld geven Jan Weegenaar en Bea Leeftink aan het stokje over te willen geven aan andere vrijwilligers. Het Bestuur bedankt beiden hartelijk voor hun inzet.

Welke vrijwilligers met hart voor de vvHelpman gaan beide stokjes overnemen? Je staat er natuurlijk niet alleen voor. Je wordt goed ingewerkt en je kunt altijd bij iemand terecht voor advies of hulp. Het werk kan geheel of nagenoeg geheel vanuit huis worden gedaan en geeft daarmee de nodige flexibiliteit. Voor elke vrijwilliger is de tijdsbesteding van belang, omdat het wel in te passen moet zijn. Het wedstrijdsecretariaat kost gemiddeld 6 uren per week en de ledenadministratie 6 uren per maand. Bij de ledenadministratie zit de piek aan het einde van het seizoen.

Heb je interesse en wil je de club hiermee helpen, stuur dan een mail naar secretaris@vvhelpman.nl of neem rechtstreeks contact op met 1 van de bestuursleden.

Wat de taken zijn binnen deze functie lees je door te klikken op de volgende links

Taken functie wedstrijdsecretaris

Taken ledenadministratie