Vacatures oud en nieuw – Wie gaat ons helpen?

Op 19 juli plaatsten we op deze site de vacatures voor wedstrijdsecretaris en ledenadministratie. Wij zijn erg blij dat de vacature voor de ledenadministratie inmiddels is vervuld. De komende tijd vindt daarvoor de overdracht van de taken plaats.

De vacature voor wedstrijdsecretaris staat nog open en daarvoor zijn wij nog op zoek naar een kandidaat. Wat deze functie inhoudt en hoeveel tijd dat kost kun je lezen via onderstaande link
Taken functie wedstrijdsecretaris

Verder zijn wij op zoek naar een contentmanager voor onze website. In hoofdzaak komt deze taak er op neer om de inhoud van onze website actueel te houden. Hoe lang blijft een bericht er op staan voordat het naar het archief geplaatst gaat worden. Het up to date houden geldt ook voor de overige informatie. De verwachte tijdsbesteding is beperkt en kost circa 2 a 3  uurtjes per maand. Het werk kan vanuit huis worden gedaan. Deze functie gaat niet over de technische kant van de site. Dat hebben wij uitbesteed.

Heb je interesse stuur dan een mail naar secretaris@vvhelpman. Je mag ook bellen met Wolter Boon (06-50653153)