Vacatures bij Jeugdafdeling vv Helpman

Bij de jeugdafdeling hebben we hard gewerkt om op elk team een trainer / coach te vinden. Dit is altijd een erg lastige klus! Grotendeels is ons dit ook wél gelukt, maar er zijn nog een aantal “vacatures”!!!

Bij de volgende teams zijn er nog trainers en/of coaches nodig.

JO11-3 en JO11-4

JO12

JO15-3 en JO15-4

JO17-2 en JO17-3

Het komend seizoen gaan we met trainers / coaches / leiders intensiever samenwerken, opleiden en elkaar versterken binnen de jeugdopleiding. De kracht van vv Helpman is de saamhorigheid en dit willen we nog meer tot z’n recht laten komen door elkaar te verbinden.

Om trainer / coach te worden zijn er voor bovengenoemde vacatures geen directe eisen verbonden.

We vragen passie, teamspirit, een gezonde portie energie welke we trachten over te brengen binnen het team, ouders en andere betrokkenen.

Het zou erg fijn zijn als je 2 keer per week wilt trainen en te coachen op de zaterdag. We kunnen ons voorstellen dat dit door tijdsdruk problemen oplevert. Het is zeker mogelijk om alleen een team te trainen of zelfs is het bespreekbaar om 1 keer per week een training te geven aan een team. Wij zoeken “de juiste mensen op de juiste plaats”.

Wil jij je aanmelden of heb je verder vragen dan horen wij dit graag. Je kunt dan contact opnemen met:

René Wollerich / 06-53447915 e-mail: rene@voetbalcenter-meerstad.nl

óf

Ben Weinans / 0628845536 e-mail: B.Weinans@sint-michael.nl