Vacature Voetbaltrainer JO17 – VV Helpman Haren

Jeugdtrainer JO17-1 gezocht 

Voor het nieuwe voetbalseizoen 2022-2023 is vv Helpman op zoek naar een enthousiaste, bij voorkeur een gediplomeerde, jeugdtrainer voor JO17-1 die op dit moment uitkomt in Divisie-7

Jeugd is erg belangrijk voor de vv Helpman.  Motto van de vereniging is ‘club voor het leven’.  Wij willen dan ook dat kinderen zich thuis voelen bij onze vereniging en elke keer met plezier naar de trainingen en wedstrijden gaan.  Naast de voetbaltechnische en voetbaltactische ontwikkeling van jeugdspelers besteden wij ook veel aandacht aan de sociale ontwikkeling van kinderen.  Spreekt je dit aan, dan zijn wij op zoek naar jou!

Wij zijn op zoek naar een trainer die:

  • enthousiasmeert en motiveert;
  • positief coacht;
  • spelers en het team voetbaltechnisch en voetbaltactisch naar een hoger niveau brengt;
  • aandacht heeft voor discipline en fatsoenlijke omgangsvormen.

Je bent in het bezit van minimaal TC III (Jeugd) of je hebt ruime ervaring in het trainen van junioren.

Onze JO 17-1 selectie traint op dinsdag en donderdag. Trainingsdagen kunnen in overleg. Daarnaast verwachten we van je dat je de wedstrijdcoaching op zaterdag voor je rekening neemt.

Heb je vragen naar aanleiding van deze vacature of word je nu al enthousiast, dan kun je contact opnemen met René WollerichTechnisch adviseur van vv Helpman: 06-53447915 of schrijf een motivatiebrief met CV naar rene@voetbalcenter-meerstad.nl